top of page
ugur.jpg

AV. UĞUR AŞIK

Av. Uğur Aşık, 1992 yılında Adana'da doğdu. Hukuk alanındaki kariyerine Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2014 yılında mezun olarak başladı. Mezuniyetinin ardından Adana Barosu'na kaydını yaptırarak 3691 sicil numarasıyla avukatlık mesleğine adım attı.

Askerlik görevini ise 2016-2017 yılları arasında kapatılan 5. Kolordu Komutanlığı Askeri Savcılığı'nda askeri savcı yardımcısı olarak tamamladı. Bu süreçte askeri hukuk alanında deneyim kazanma fırsatı buldu.

Mesleki kariyerinde özellikle özel hukuk davalarında hukuki temsil ve danışmanlık yapmakta olan Av. Uğur Aşık, uzmanlık alanında başarıyla hizmet vermektedir. Adana Barosu'na kayıtlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

FAYDALI BAĞLANTILAR

LOGO.jpg

Uğur Aşık Avukatlık Ofisi olarak, Adana'nın hukuki ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. Deneyimli ekibimizle, adil ve etkili hizmet garantisi veriyoruz. Hukuki sorunlarınız için yanınızdayız. Sizi, güvenilir bir yol arkadaşı olmaya davet ediyoruz.

MENÜ
İLETİŞİM

0 (553) 015 34 89

çalışma saatleri

Hafta içi: 09:00-17:00

Hafta sonu: KAPALI

SOSYAL MEDYA
  • Whatsapp
  • Instagram
  • Youtube
  • TikTok

Bu site, T.B.B. Reklam Yasağı Yön.’nin 9/1. mad.’deki “Bu Yönetmelik kapsamında olanlar internet dahil, teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda kendisini ifade etme hakkına sahiptir.” kuralına uygun olarak düzenlenmiş olup, reklam amacı taşımaz.Hukuk Büromuz, bu sitede yayımlanan bilgilerin hatasız veya eksiksiz olduğu konusunda bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından, saklanmasından sorumlu değildir. Verilen bilgiler genel nitelikte olup, bir davanın açılmak istenmesi durumunda, avukata danışılması önerilir; çünkü hukuk, olaya ve duruma göre değişiklik arz eder.

bottom of page